Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив новий іконостас нашого храму та звершив Божественну літургію

30 жовтня, у Неділю 19-ту після П’ятидесятниці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій освятив новий іконостас і звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських міста Василькова.

Його Блаженству співслужили голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Месогійський і Лавреотікійський Миколай (Елладська Православна Церква), митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Білогородський Миколай, архієпископ Бучанський Пантелеімон, архієпископ Балтський і Ананьївський Олексій, архієпископ Макарівський Іларій, архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, архієпископ Городницький Олександр, архієпископ Роменський і Буринський Іосиф, єпископ Єдинецький і Бричанський Никодим (Православна Церква Молдови), єпископ Діонисій (Константинов), єпископ Ірпінський Климент, єпископ Бородянський Варсонофій, єпископ Фастівський Даміан, настоятель храму єпископ Васильківський Миколай, єпископ Золотоношський Іоанн, а також духовенство Київської єпархії. За богослужінням молилися керівництво міста Васильків, а також районних адміністрацій і рад Київської області.

Під час Літургії Блаженніший Владика звернувся до численних віруючих зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

Після одпусту Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх присутніх з недільним днем, нашого настоятеля — єпископа Васильківського Миколая, кліриків і громаду — з освяченням нового іконостасу та нагородив ктиторів храму церковними нагородами.

Після богослужінь для гостей та парафіян нашого храму ми влаштували святковий обід.

Ще раз, маємо радісну нагоду висловити слова вдячності від наших парафіян, священства та громади Василькова Блаженнішому Митрополиту Онуфрію та ктиторам храму — родині Засух.

Цей день став знаковою подією для міста Василькова, — ще ніколи стільки владик на чолі з Предстоятелем Української Православної Церкви не відвідували наше місто. Також, цей день став історичною подією і для нашої парафії — новий іконостас став прикрасою храму на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських та древнього міста Васильків.

Також, щиро дякуємо всім, хто взяв участь у підготовці до свята та в його організації.

Низький всім Вам поклін, нехай Милосердний Господь по молитвам преподобних Антонія і Феодосія Печерських береже всіх нас, наш храм і місто та нашу державу — Україну.

_____________

При написанні цієї статті ми використали відеоматеріали із сайту  громадської організації «Щит і меч України»http://shitimech.com/

Дякуємо ресурсу за увагу до події та нашого храму.