У неділю 30 жовтня Блаженніший Митрополит Онуфрій освятить новий іконостас нашого храму

30 жовтня до нашого міста Васильків, у храм преподобних Антонія і Феодосія Печерських на запрошення Тетяни Володимирівні Засухи та її родини прибуде Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій. Предстоятель Української Православної Церкви освятить новий іконостас нашого храму та звершить в ньому, за участю сонму архієреїв, Божественну літургію.

Цей день стане історичною подією не тільки для нашого храму, не тільки для міста Василькова, але і для всієї повноти Української Православної Церкви та для нашої держави України.

За часів безбожної радянської влади православні храми руйнувались. Сьогодні ж, за сприяння родини Засух — ктиторів багатьох православних храмів, у тому числі і нашого храму — вони постають із занепаду та знову сяють благодатним світлом для побожного українського народу.

Це дає всім нам надію на те, що Божа ласка нас не полишить, що під покровом Божої Матері, за молитвами преподобних Антонія і Феодосія і всіх преподобних Печерських Господь благословить наш храм, наше місто та нашу державу — Україну миром і процвітанням.

Запрошуємо всіх на службу Божу та освячення нового іконостасу храму.

Після Богослужіння наших парафіян і гостей чекає святкова трапеза.