Наша парафія відзначила своє престольне свято

15 вересня 2021 р., в день пам’яті преподобних і богоносних отців наших Антонія і Феодосія Печерських наша парафія відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в цей день святкову літургію в храмі очолив настоятель парафії архієпископ Васильківський Миколай.

Його високопреосвященству співслужили: єпископ Вишневський Спиридон, благочинний Васильківського благочиння протоієрей Андрій Гоєнко, благочинний Печерського благочиння міста Києва протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словами проповіді, а по сугубій єктенії владика Спиридон підніс молитву Господу Вседержителю про позбавлення від епідемії коронавіруса.

Після божественної літургії владики, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

По завершенні богослужіння преосвященні владики звернулися до присутніх зі словами поздоровлень з нагоди престольного свята.