Престольне свято нашої парафії

15 вересня 2020 р., у вівторок 15-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день памяті преподобних Антонія і Феодосія Печерських наша парафія відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством і наш настоятель архієпископ Васильківський Миколай.

Високопреосвященному владиці співслужили: благочинний Печерського благочиння Києва протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву про позбавлення від епідемії коронавірусу.

Наприкінці літургії високопреосвященний владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

На завершення богослужіння архієпископ Миколай подякував ктиторам храму та передав їм, духовенству та парафіянам храму благословення і поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.