Богослужбове життя в нашому храмі під час карантину

Дорогі брати та сестри!

Під час карантину богослужбове життя в нашому храмі буде проводитись за наступними правилами:

1. Просимо парафіян, які перебувають в групі ризику (літніх і ослаблених хронічними захворюваннями, онкологія, серцево-судинні захворювання, діабет), утриматися на цей час від відвідування недільних і святкових богослужінь. Для таїнств Сповіді та Причастя священника можна викликати додому.

2. Категорично не можна приходити на богослужіння маючи ознаки захворювання (підвищена температура, кашель).

3. При відвідуванні храму пам’ятати, що існує встановлене владою обмеження на кількість тих, хто молиться (не більше 10 осіб).

4. Для мінімізації контактів бажано, одягнувшись тепліше, перебувати під час богослужіння на вулиці.

5. Для дотримання рішення влади про заборону масових заходів, священник протягом всього дня суботи та неділі перебуватиме в храмі або поблизу, для сповіді та причастя бажаючих. (Потрібно буде просто попередньо узгодити час для тих хто має бажання причаститися).

6. Шанування святинь і ікон прохання тимчасово висловлювати лише поклонами з хресним знаменням.

7. Руку священнику не цілуємо.

8. Слід утриматися від рукостискань, обіймів, поцілунків.

9. Бажано мати з собою засіб для дезінфекції рук. Перебування на богослужінні в медичній масці схвалюється.

10. Заняття в недільній школі тимчасово не проводитимуться.

11. У випадку похорону, до храму покійника супроводжують лише близькі родичі.

Закликаємо мати любов до ближніх, всіма силами оберігати їх від можливого інфікування, і, яким би не було ставлення до цієї хвороби, не принижувати тих, чий погляд на проблему відрізняється від вашого.

«Той хто їсть нехай не осуджує того хто не їсть і хто не їсть нехай не докоряє тому хто їсть. І його Бог покликав також. Ти хто такий щоб судити чужого раба? Він перед своїм Богом стоїть чи падає». Рим.14,3-4. А за словами святого апостола Петра, покажімо у вірі нашій праведність, у праведності розсудливість, у розсудливості стриманість, у стриманості терпіння, у терпінні благочестя, у благочесті братолюбність, а в братолюбності любов (2 Пет. 1:5-7).