У понеділок Світлої седмиці єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в нашому храмі

29 квітня, у понеділок Світлої седмиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Його преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння міста Киева протоієрей Володимир Косточка, гості в священному сані та священики нашого храму.

За літургією владики Миколай підніс молитву Господу нашому Іісусу Христу за мир в Україні.

Після літургії відбулася хресна хода навколо храму.

Єпископ Миколай тепло привітав парафіян і гостей зі світлим Христовим Воскресінням та передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.