Наша парафія відзначила своє престольне свято

15 вересня, у суботу 16-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день памяті преподобних Антонія і Феодосія Печерських наша парафія відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив керуючий Південним київським вікаріатством і наш настоятель єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Калинівського благочиння архімандрит Ярослав (Алєксєєнко), благочинний Васильківського благочиння протоієрей Андрій Гоєнко, благочинний Печерського благочиння міста Києва протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Наприкінці літургії преосвященний владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

Цього дня преосвященний Миколай освятив відреставровані накупольні хрести та, з благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія нагородив трудників парафії грамотами.

На завершення богослужіння єпископ Миколай передав духовенству та парафіянам храму благословення і поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Також, преосвящненний владика від імені всіх парафіян подякував ктиторам храму – родині Засух за великі милості та увагу до храму на честь Антонія і Феодосія Печерських та побажав і їм в цей святковий день по молитвам преподобних Печерських великих милостей від Господа нашого Іісуса Христа.