У неділю 33-ю після П’ятидесятниці Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію в нашому храмі

21 січня, у Неділю 33-ю після П’ятидесятниці, після Богоявлення, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Його преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння міста Києва протоієрей Володимир Косточка, а, також, духовенство собору та гості у священному сані.

За літургією владика Миколай підніс молитву Господу нашому Іісусу Христу за мир в Україні.

На завершення літургії владика та духовенство звершили чин славлення перед іконою Хрещення Господа нашого Іісуса Христа.

Єпископ Миколай тепло привітав парафіян і гостей із Різдвяними святами та передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.