Єпископ Васильківський Миколай звершив Божественну літургію в Неділю про розслабленого в нашому храмі

29 квітня, у Неділю про розслабленого з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Його преосвященству співслужили: благочинний Печерського благочиння міста Києва протоієрей Володимир Косточка, а, також, духовенство собору та гості у священному сані.

За літургією владика Миколай підніс молитву Господу нашому Іісусу Христу за мир в Україні.

Єпископ Миколай тепло привітав парафіян і гостей зі святом Пасхи та передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Також, преосвященний владика Миколай подякував ктиторам храму — сімї Засух, а саме — Тетяні Володимирівні та Андріію Анатолійовичу за їх увагу до нашого храму.