У нашому храмі встановлено та освячено нове панікадило

29 березня у четвер 6-ї седмиці Великого посту до свята всіх свят — світлого Христового воскресіння у нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських було встановлено та освячено нове панікадило.

Чин освячення звершив настоятель нашого храму, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Нове панікадило було придбано та встановлено в храмі коштом ктитора храму — Андрія Анатолійовича Засухи.

На освячені були присутні керуючий Васильківським вікаріатством Київської єпархії єпископ Фастівський Даміан та Тетяна Володимирівна Засуха.

На завершення освячення настоятель нашого храму єпископ Миколай, від імені всіх парафіян храму подякував ктиторам за великі милості та увагу до храму на честь Антонія і Феодосія Печерських та побажав і їм великих милостей від Господа нашого Іісуса Христа.