Єпископ Васильківський Миколай представив нового священика нашої парафії

15 вересня, в Неділю 19-ту по П’ятидесятниці, наш настоятель керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай, звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Його Преосвященству співслужили духовенство та гості парафії в священному сані, зокрема, — благочинний Печерського благочиння столиці протоієрей Володимир Косточка.

Після читання Євангелія, владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

На завершення літургії єпископ Миколай поздоровив присутніх зі святом Покрови Божої Матері та недільним днем. Також, владика представив парафіянам нового штатного священика нашої парафії — ієрея Василія Грицько.

Наш попередній священик — ієрей Василій Ковач, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, та благословення митрополита Одеського і Ізмаїльського Агафангела переведений для подальшого служіння до Одеської єпархії в зв’язку з сімейними обставинами.

Наші парафіяни тепло провели отця Василія Ковача та прийняли отця Василія Грицько побажавши їм успіхів на ниві служіння Господу Богу, Його Святій Церкві та православній пастві.