Наша парафія на честь прпп. Антонія і Феодосія Печерських відзначила престольне свято

15 вересня, у п’ятницю 15-ї седмиці по П’ятидесятниці, в день памяті преподобних Антонія і Феодосія Печерських наша парафія відзначила своє престольне свято.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святкову літургію з нагоди свята парафії звершив наш настоятель, керуючий Південним київським вікаріатством єпископ Васильківський Миколай.

Преосвященному владиці співслужили: благочинний Калинівського благочиння архімандрит Ярослав (Алєксєєнко), благочинний Васильківського благочиння протоієрей Андрій Гоєнко, благочинний Голосіївського благочиння міста Києва протоієрей Павел Кирилов, благочинний Печерського благочиння міста Києва протоієрей Володимир Косточка, духовенство храму та гості парафії в священному сані.

Після читання Євангелія, владика звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю за мир в Україні.

Наприкінці літургії преосвященний владика, духовенство та миряни пройшли хресною ходою навколо храму.

На завершення богослужіння єпископ Миколай передав духовенству та парафіянам храму благословення і поздоровлення з престольним святом від Предстоятеля Української Православної Церкви.

Також, владика запросив духовенство, парафіян та всіх наших гостей до святкової трапези.