У четвер, 18 травня біля Верховної Ради України відбудеться молитовне стояння віруючих УПЦ

У четвер, 18 травня о 9:00 біля Верховної Ради України відбудеться молитовне стояння віруючих Української Православної Церкви, за участі архієреїв, духовенства і мирян з різних областей України.

Ми всі разом будемо молитися за збереження миру і стабільності в українському суспільстві та напоумлення депутатів.

Як відомо, 18 травня парламент має намір голосувати за скандальні законопроекти № 4511 і № 4128, які здатні завдати серйозної шкоди практично всім конфесіям в Україні. Зокрема, після прийняття законопроекту № 4128 виникне ситуація, за якої стане можливим швидке і безперешкодне захоплення будь-якого майна будь-якої релігійної організації нашої країни.

Інший законопроект, № 4511, просто знищить незалежність Церкви від Держави, ставлячи віруючих під жорсткий диктат мінливих політичних ідеологій.

Як повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ за декілька днів було зібрано понад 300 тисяч підписів проти прийняття Верховною Радою України дискримінаційних законопроектів № 4128 та № 4511 які суперечать нормам Конституції та міжнародного права у сфері гарантії свободи віросповідання.

Українці закликають припинити законодавче свавілля та зупинити дискримінацію, як Української Православної Церкви, так й інших релігійних організацій в Україні.