Єпископ Васильківський Миколай взяв участь в святкуванні 25-ї річниці Незалежності України в Броварах

24 серпня Київська обласна державна адміністрація провела в Броварах святкові заходи з нагоди 25-ї річниці Незалежності України.

У святкуванні взяли участь Голова Київської обласної державної адміністрації Максим Дмитрович Мельничук, представники влади, духовенства різних конфесій та численні гості з усіх районів Київщини.

На запрошення організаторів та з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія святковий захід відвідав вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай.

Преосвящениий Миколай від імені Блаженнішого Митрополита Онуфрія привітав всіх присутніх із 25-ю річницею Незалежності України, побажав Україні і українському народові миру та процвітання.

Також, єпископ Миколай передав Голові Київської обласної державної адміністрації Максиму Дмитровичу Мельничуку подячного листа від Предстоятеля Української Православної Церкви за сприяння у проведенні Всеукраїнської Хресної ходи — ходи миру, любові та молитви за Україну по Київській області.