Єпископ Васильківський Миколай звершив літургію у понеділок Світлої седмиці

2 квітня, у понеділок Світлої седмиці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, єпископ Васильківський Миколай, вікарій Київської Митрополії, керуючий Південним київським вікаріатством звершив Божественну літургію в нашому храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Печерських.

Його преосвященству співслужили священики нашого храму.

За літургією владики Миколай возніс молитву Господу нашому Іісусу Христу за мир в Україні.

Після літургії відбулася хресна хода навколо храму.

Єпископ Миколай тепло привітав парафіян і гостей зі світлим Христовим Воскресінням та передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

Особливо владика привітав нашого священика ієрея Василія Ковача, якого до свята Паски Блаженніший Митрополит Онуфрій удостоїв права носіння наперсного хреста.